LokalDagStartSlutKundÖvrigt
Command item
Command item
  
Ishallenmåndag08:0009:00Erlaskolan i Falun8-9
Ishallenmåndag09:1010:10Räddningstjänsten Dala Mitt9.10-10.10
Halltecmåndag10:0013:30Ledig tid för allaMed klubba 10-13.30
Ishallenmåndag11:0013:30Ledig tid för allaUtan klubba 11-13.30
Ishallenmåndag14:3015:50Hagströmska gymnasiet14.30-15.50 Rum 1+6
Halltecmåndag14:3016:00Hagströmska gymnasiet14.30-16.00
Halltecmåndag16:3017:20Falu IshockeyföreningU13+14 16.30-17.20
Ishallenmåndag17:0018:50Falu Konståkningsklubb17-18.50 Rum 2+ 5
Halltecmåndag17:3018:20Falu BS BandysällskapP14 17.30-18.20
Halltecmåndag18:3020:00Falu BS BandysällskapP17 18.30-20.00
Ishallenmåndag19:0019:50Falu IshockeyföreningHA 19-19.50
Ishallenmåndag20:0020:50Falu IshockeyföreningDA 1 20-20.50
Halltecmåndag20:1021:00Falu IshockeyföreningJ18:1 20.10-21.00
Ishallenmåndag21:0021:50Falu IshockeyföreningJ20 21-21.50 Rum 4
Halltecmåndag21:1022:00Falu IshockeyföreningJ20 21.10-22.00
Ishallenmåndag22:0022:50BK Ockra Hockey21.00-22.00 Rum 1
Halltectisdag08:3010:00Hagströmska gymnasiet08.30-10.00
Ishallentisdag08:3009:50Hagströmska gymnasiet8.30-9.50 Rum1+6
Ishallentisdag11:0014:00Ledig tid för allaMed klubba 11-14.00
Halltectisdag11:0015:00Ledig tid för allaUtan klubba 11-15
Ishallentisdag15:0016:50Falu Konståkningsklubb15-16.50 Rum 5
Halltectisdag16:3017:20Falu IshockeyföreningU9+10 16.30-17.20
Ishallentisdag17:0017:50Falu IshockeyföreningU13+14 17-17.50 Rum1+4
Halltectisdag17:3018:20Falu IshockeyföreningU11+12 17.30-18.20
Ishallentisdag18:0019:00Falu Ishockeyförening 
Halltectisdag18:3019:20Falu Konståkningsklubb18.30-19.20
Ishallentisdag19:0021:15Falu IshockeyföreningHA - Hedemora 19-21.15 Rum6 bortalag
Halltectisdag19:3020:20Falu BS BandysällskapP19 19.30-20.20
Halltectisdag20:3022:00Falu BS BandysällskapP19 20.30-22.00
Ishallensöndag12:0012:45Falu Ishockeyförening12-12.45
Ishallensöndag12:4515:00Falu IshockeyföreningJ18:1 - Borlänge 12.45- 1500 Rum 1+5
Halltecsöndag13:0014:00Falu Ishockeyförening 
Halltecsöndag14:0016:15Falu IshockeyföreningJ18:2 - Malungs IF 14-16.15
Ishallensöndag15:0016:00Falu Ishockeyförening 
Ishallensöndag16:0018:15Falu IshockeyföreningDA - Fagersta 16-18.15 Rum 2borta 6 hemma
Halltecsöndag16:3017:20Falu BS BandysällskapP14 16.30-17.20
Halltecsöndag17:3018:50Falu BS BandysällskapP14 17.30-18.50
Ishallensöndag18:3019:45Falu IshockeyföreningG CAMP 18.30-19.45 Rum 1
Halltecsöndag19:0021:00Sundborns GoIF19-21
Ishallensöndag20:0021:00Falu IshockeyföreningBOYS 20-21 Rum4